Laipni lūgti mūsdienīgākajā kāzu salonā BONNI

Liela kāzu kleitu dažādība - vairāk nekā 800 grezni dizaini pieejami tieši boutique

Lagonissi
Carmel
jūlijs
Izsmalcināta kolekcija

Jaunākās modes tendences

MŪSU LĪGAVAS

Mēs esam ievietojuši kāzu bildes mūsu blogā, no mūsu fantastiskajiem pāriem!

Katra līgaviņa mums ir ļoti īpaša un mums ir svarīgi, lai katra tā arī justos pie mums! Mēs zinam, cik īpaša un svarīga ir Jūsu kāzu diena un mēs esam ļoti pateicīgi, ka ļaujat mums būt kopā ar jums, Jūsu dzīves vienā no skaistākajiem mirkļiem! Ar Jūsu atļauju, mēs esam izveidojuši galeriju ar mūsu līgaviņām blogā.

REAL LĪGAVAS

BRAND JULIJA BRIDAL FASHION

Mēs dzīvojam un radīt visus kāzu kleitas visvairāk skaists pilsētas - Rīga, Latvija, kas atrodas Eiropā.

Our wedding dresses are as romantic and dreamlike as our City. In the heart of Riga there is an old city, which is literally called Old Town of Riga, with its tiny little streets and magnificent houses. Those houses still have many secrets and legends. The architecture is very diverse, it has jugendstil, modernism, classicism and gothic styles. Historically, the Old Town of Riga is included in UNESCO in the list of the world heritage. It is very pleasant to wander through the vintage streets and devote to creation and dreams. Therefore that is the reason why we have a lot of talanted people like musicians, artists and architects. Having a thought about the old days when women in splendid dresses were having a walk around the Old Town gives us an inspiration to create the wedding dresses.

Jūrmala, kas ir pērle Latvijas ir tikai pusstundas brauciena attālumā no Rīgas. Ja mēs vēlamies, lai atpūsties no ikdienas steigas Jūrmala ir labākā vieta, kur iedvesmu. Mīkstākais smilšu pasaulē, svaigas jūras brīze, priežu aromāts, baltas kaijas un romantisks saulrieta. Visi unikāls un radošs kāzu kleitas līgavām ir dzimuši šādā atmosfērā.

Visas līgavas individuāli - mums ir aflutter saistībā ar katru līgava, un tāpat kā mūziķis rūpējas par savu instrumentu, mēs rūpējamies par katra līgava ar visu mūsu sirdi, lai radītu jums unikālu kāzu kleitu!

Apskatīt

Līdz 10% -20% IZSLĒGTS

2017. gada kāzu kleitu kolekcijām

SKATĪT FACEBOOK
Darba laiks

PIRMDIENA-PIEKTDIENA

10:00 ~ 19:00

SESTDIENA

10:00 ~ 17:00

SVĒTDIENA

11:00 ~ 16:00