Elīnas kāzu diena

septembris Llth 2018|0 Komentāri

Mūsu skaistā līgaviņa Elīna, kāzas svinēja nesen. Bonni komanda un Julija Bridal Fashion vēlas apsveikt Jūs un Jūsu līgavaini ar šo īpašo dienu!

Viktorijas un Aleksandra kāzu diena

septembris Llth 2018|0 Komentāri

Sarkanais paklājs, daudz ziedu, retro automašīnas - tieši tik spilgtas un atmiņā paliekošas bija Viktorijas un Aleksandra kāzas! Apsveicam Jūs un novēlam ilgu un laimīgu kopdzīvi!

Maijas un Sergio kāzu diena

septembris Llth 2018|0 Komentāri

Mūsu laimīgais pāris Maija un Sergio staro savā skaistākajā dienā! Tik daudz pārsteidzošu notikumu norisinās šajā īpašajā dienā, ka pat konfetti lietus izraisa sajūsmu! Laimīgu laulību novēl kāzu salons Bonni un Julija Bridal Fashion komanda!

KOLEKCIJA CARMEL 2019

septembris 10. 2018. gada|0 Komentāri

Kāzu kleitas Carmel 2019 Julija Kāzu modes dizainera kāzu salons Bonni. #kāzukleitas #kāzusalons #kāzusaloni #līgava #kāzas #kāzuservis

Kristinas un Gvido kāzu diena

septembris 9th, 2018|0 Komentāri

Kristina un Gvido kāzu fotogrāfijas tapa ļoti neierastā vietā - kāpostu laukā, padarot tās neaizmirstamas un fotogrāfam nopelnot godalgu - mēneša labākā fotogrāfija!

Ksenijas un Jura kāzu diena

septembris 8., 2018|0 Komentāri

Mūsu elegantais pāris Ksenija un Juris atrada savu dvēseles koku - vienu un tik unikālas sugas, starp miljons priedēm ...! Novēlam, lai Jusu laulība un kopdzīve būtu tik pat unikāla! Kāzu salons Bonni un Julija Bridal Fashion komanda novēl Jums skaistu un laimīgu laulību!

Agneses kāzu diena

augusts 10. 2018. gada|0 Komentāri

Mūsu jaukajai līgaviņai Agnesei bija fenomenāla kāzas! Vintage automašīna ar ļoti interesantu krāsu salikumu padara fotogrāfijas neizsakāmi pasakainas, papildinot jaunā pāra unikalitāti! Kāzu salons Bonni un Julija Bridal Fashion komanda novēl Agnesi un viņas vīram laimīgu, saskanīgu un ilgu kopdzīvi!

Annas kāzu diena

augusts 10. 2018. gada|0 Komentāri

Mūsu lielisks pāris bija viņu kāzas svinēja nesen! Jūlija Kāzu Fashion komanda ir patiesi priecīgi redzēt, ka mēs palīdzēja [...]

Darjas un Maksima kāzu diena (FOTO, VIDEO)

augusts 10. 2018. gada|0 Komentāri

Līgava Daria rakstīja mums: Sveiki! Es vēlos pateikties jums par manu perfekto kāzu kleitu un plīvuru! Un arī par savu darbu, atbildēm un padomiem, mēs esam ļoti priecīgi! Kleita ir pārsteidzoša !!

Andas un Anatolija kāzu diena

augusts 10. 2018. gada|0 Komentāri

Līgava Anda rakstīja mums: Šie bija mūsu mīlestības svinēšanas svētki.... Vēlos pateikt lielu un mīļu paldies kāzu salonam Bonni, par manas sapņu kleitas radīšanu!!! Paldies Jums par servisu, padomiem un Jūsu smaidiem!!!

Darba laiks

PIRMDIENA-PIEKTDIENA

10:00 ~ 19:00

SESTDIENA

10:00 ~ 17:00

SVĒTDIENA

11:00 ~ 16:00