Notiek ielāde ...
Kāzu salons2018-09-24T20: 23: 54 + 00: 00
Laipni lūdzam!

Kāzu Boutique Bonni (200 m2), kurš atrodas Avotu ielā, ir lielākais kāzu salons Rīgā

Kāzu salons Bonni piedāvā plašu un pārsteidzošu (vairāk kā 800 kāzu kleitu) kolekciju - boho, eco, vintage, rustic, pludmales, klasiskās un citu aktuālu stilu kāzu kleitas. Kāzu kleitas Julija Bridal Fashion svārstās cenu amplitūdā no 220 - 2000 eur.

Kleitas ar LATVIJAS KVALITĀTES ZĪMI

Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra piedāvātais produkts zīme "Quality Product of Latvia" tika izveidota, lai sniegtu produktiem, kas ražoti Latvijā kvalitātes zīme. Tādējādi padarot produktus un uzņēmumiem vairāk atpazīstamus, atzīstot tās kvalitāti un netieši veicināt pārdošanas apjomu ārvalstīs.

Latvijas uzņēmumi, kas eksportē savus produktus ir atbildīgi par valsts reputāciju, tāpēc produkta zīme "Quality Product of Latvia" ir pievienots tikai kvalitatīvām Latvijas produkti, kas. Mūsu gadījumā, kāzu kleitas mēs veicām tiek atzīts par ārvalstu tirgū, sniedzot mūsu produktiem īpašu vērtību.

AUGSTĀS MODES BOUTIQUE

Kāzu salons BONNI, kurš atrodas Rīgā, Avotu ielā, ir ''obligāti apmeklējamo kāzu salonu" sarakstā! Mūsu kleitu dažādība, ar vairāk kā 800 kāzu kleitām, kuras iespējams apskatīt uz vietas, aizņems līgaviņām tik daudz laika, lai atrastu SAVU ĪSTO kāzu kleitu!

Mūsu kāzu boutique ir plašs un gaišs ar iespēju piemeklēt kāzu kleitas vienlaicīgi 5 līgaviņām - salonā ir 5 pielaikošanas kabīnes. Brauciet kopā ar radiem un draugiem un Jūs jutīsieties ērti un nepiespiesti,nekas netraucēs Jums pieņemt pareizo lēmumu kāzu kleitas izvēlē!

Skatīt mūsu jaunumus

MŪSU KĀZU SALONĀ PIRKTAJĀM KĀZU KLEITĀM PIEDĀVĀJAM KOREKCIJAS PĒC JŪSU VĒLMĒM

Šuvējas pakalpojumi ir tikai ar ieprieksēju pierakstu un par atsevišķu samaksu

Rezervējiet tikšanos pa tel. +371 67186656
Darba laiks

PIRMDIENA-PIEKTDIENA

10:00 ~ 19:00

SESTDIENA

10:00 ~ 17:00

SVĒTDIENA

11:00 ~ 16:00