Laipni lūdzam!

Kāzu salons Bonni (200 m2), kurš atrodas Avotu ielā, ir lielākais kāzu salons Rīgā

Salons piedāvā Jums plašu, dažādu stilu - eco, rustic, boho, vintage, pludmales, kā arī klasiska stila kāzu kleitas. Salonā pieejamas vairāk kā 800 kāzu kleitas. Kāzu kleitu cenas svārstās amplitūdās no 220-2000 EUR.

Jaunā 2020 gada kāzu kleitu kolekcija pieejama jau salonā!

AUGSTĀS MODES KĀZU SALONS

Kāzu salons BONNI, kurš atrodas Rīgā, Avotu ielā, ir obligāti apmeklējamo kāzu salonu sarakstā! Mūsu kleitu dažādība, ar vairāk kā 800 kāzu kleitām, kuras iespējams apskatīt uz vietas! Katra līgaviņa pie mums atradīs savu ĪSTO kāzu kleitu!

Mūsu kāzu salons ir plašs un gaišs ar iespēju piemeklēt kāzu kleitas vienlaicīgi 5 līgaviņām - salonā ir 5 pielaikošanas kabīnes. Brauciet kopā ar radiem un draugiem un Jūs jutīsieties ērti un nepiespiesti,nekas netraucēs Jums pieņemt pareizo lēmumu kāzu kleitas izvēlē!

QUALITY PRODUCT OF LATVIA

Kāzu kleitas ar Quality Product of Latvia zīmi. Kāzu salonā Bonni visām kāzu kleitām ir kvalitātes zīme un sertifikāts!

Eksports – tas ir Latvijas ceļš pretī izaugsmei. Taču tikpat svarīgi mums ir saglabāt vietējās vērtības un spēju lepoties ar saviem ražotājiem – uzņēmumiem, kas pozitīvo Latvijas vārdu var nest pasaulē ar kvalitatīvas un agrāk vai vēlāk arī pieprasītas produkcijas starpniecību. Jau tagad vairāki Latvijas produkti ārvalstīs ir izpelnījušies iedzīvotāju atzinību, ir novērtēti un pieprasīti. Produkti no Latvijas ir kvalitatīvi, tādēļ, lai veicinātu mūsu eksportu – Latvijas Produktus padarītu atpazīstamus arī ārpus valsts robežām, ir izveidota kvalitātes zīme "Quality Product of Latvia". Plašāk: http://www.quality.lv/

Skatīt mūsu jaunumus

MŪSU KĀZU SALONĀ PIRKTAJĀM KĀZU KLEITĀM PIEDĀVĀJAM KOREKCIJAS PĒC JŪSU VĒLMĒM

Šuvējas pakalpojumi ir tikai ar ieprieksēju pierakstu un par atsevišķu samaksu

Rezervējiet tikšanos pa tel. +371 67186656
Darba laiks

PIRMDIENA-PIEKTDIENA

10:00 ~ 19:00

SESTDIENA

10:00 ~ 17:00

SVĒTDIENA

11:00 ~ 16:00